DentHouse | İmplant,ortodonti,endodonti,pedodonti,periodontoloji,estetik diş hekimliği,protezler,saglık turizmi | Hakkımızda
Hakkımızda

Vizyon

Dent House; bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır.
Dent House; hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini, ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır.
Dent House; gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır.​
Dent House; hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı olmaya adaydır.

 

 

Misyon

 

Doktorlarımız

Dt. Özgür B. VAROĞLU
ozgur@denthouse.com.tr
21 Şubat1975 yılında doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Samsunda tamamladı.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesinde 2000 yılında tamamladı.
Dt. Emrah YÜCE
emrah@denthouse.com.tr
27 Kasım 1978 tarihinde doğdu. İlkokulu Tekirdağ'da okudu, orta ve lise öğrenimini Kadıköy Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2003 yılında tamamladı.
Dt. Aslı TUNCER
asli@denthouse.com.tr
08 Ekim 1980 tarihinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Karabük Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2003 yılında tamamladı.
Dt. İsmail KAVAK
ismail@denthouse.com.tr
17 Haziran 1976 yılında doğdu. İlköğretim ve liseyi Eskişehir Mahmudiye'de tamamladı.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2001 yılında tamamladı.
Dt. Ceren Funda TAMER
ceren@denthouse.com.tr
25 Mart 1986 doğdu.Lise öğretimini Milli Piyango Anadolu Lisesinde tamamladı. Yüksek öğrenimini Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2009 yılında tamamladı.
Dt. Işıl KARATAŞ
isil@denthouse.com.tr
26 Ekim 1977 yılında doğdu.Lise öğrenimini Ali Güral Anadolu Lisesi'nde tamamladı.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Dişhekimliği Fakültesinde 2002 yılında tamamladı. 
Dt. Sanem VAROĞLU
sanem@denthouse.com.tr
01. Aralık 1978 tarihinde doğdu.Yüksek öğrenimini İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde 2001 yılında tamamladı.