2005 yılında, İstanbul’un merkezi Mecidiköy’de, 500m2 alanda açılan denthouse Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği; İstanbul Avrupa yakasında, dünyanın birçok ülkesinden ve Türkiye’nin birçok şehrinden gelen hastalara etik kurallar içerisinde, uluslararası standartlarda en doğru teşhis ve tedavi imkanı sunmaktadır. denthouse, “Hayata Gülümseyin” sloganıyla hizmet veren bir BRC Sağlık Hizmetleri kuruluşudur.

2005 yılından itibaren tüm diş hekimliği uzmanlık branşlarından oluşan kadrosuyla, tam kapsamlı 8 diş ünitesi ile hizmet vermektedir. 3D Dental Tomografi ve diş hekimliğinin diğer Radyolojik tetkik imkanlarını, siz değerli hastalarına sunmaktadır. denthouse Mecidiyeköy; uzman hekim kadrosu, ileri tıp teknolojisi, tam donanımlı tanı ve tedavi üniteleri, hasta güvenliği odaklı modern mimarisi ve misafirlerinin tüm ihtiyaçları düşünülerek dizayn edilmiş yapısı ile haftanın 6 günü hizmet vermektedir.

Mecidiyeköy Şubesi; Mecidiyeköy metro ve metrobüs hattı Mecidiyeköy durağına yürüme ile 4dk, Büyükdere Caddesi üzerinde bulunmaktadır. Çevresinde bulunan güvenilir otoparklar ile de otopark sıkıntısı yaşanmamaktadır.

denthouse

Misyonumuz

– Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.

– Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslar arası düzeyde referans merkezi olmak.

– Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.

– Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek.

– Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.

– Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemek.

denthouse

Vizyonumuz

– Dent House; bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır.

– Dent House; hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini, ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır.

– Dent House; gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır.​

– Dent House; hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı olmaya adaydır.

8 +

Diş Hekimi

8 +

Ünite

100000 +

Hasta

14 +

Yıllık Tecrübe

DENT HOUSE

Tedavi Süreci

Randevu

Uzman hekimlerimizden randevunuzu alın

Check-up

Uygun tedaviyi belirlemek için genel kontrol

Tedavi

Uzman hekimlerimiz ile tedavi süreci

Kontrol

Tedavi sonrası periyodik kontroller

Über Uns