denthouse

Misyonumuz

– Bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden ödün vermeden; meslek ilke ve ahlakına bağlı; açık, dürüst ve güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak.

– Ağız ve diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme ve uygulamayı takip eden, uluslar arası düzeyde referans merkezi olmak.

– Ağız ve diş sağlığı alanında ki her türlü teknolojik, yenilik ve gelişmeden hastalarımızı faydalandırmak.

– Sürekli eğitim, ölçme ve iyileştirme yöntemlerini kullanarak devamlı gelişmeyi ve yenilemeyi sağlayan bir yönetim, işletim sistemi örneği vermek.

– Hastaların ve çalışanların memnuniyetine odaklı, yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.

– Toplumumuzun ağız ve diş sağlığı bilincinin artmasına katkıda bulunan bir klinik olmak. Bu alanda, her türlü iyileştirici sosyal çabayı elimizden geldiğince desteklemek.

denthouse

Vizyonumuz

– Dent House; bilimsel, vicdani ve etik ilkelerden asla ödün vermeden, insanlık onuruna saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmaya kararlıdır.

– Dent House; hekimleri ve personeli, yaptığı işin insanlık için anlamını, önemini, ve kutsallığını her zaman ön planda tutacaktır.

– Dent House; gelecekte, yaptığı iyi şeylerle anılan, topluma karşı sorumluluğunun bilincinde, diş hekimliği mesleğine katkı sunmak için sürekli kendini geliştirip yenileyen bir kurum olmaya kararlıdır.​

– Dent House; hasta memnuniyetini merkeze alan hizmet anlayışıyla yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada referans kabul edilen, saygın bir ağız ve diş sağlığı olmaya adaydır.

20

Diş Hekimi

22

Ünite

100000 +

Hasta

16 +

Yıllık Tecrübe

denthouse

Tedavi Süreci

Randevu

Uzman hekimlerimizden randevunuzu alın

Check-up

Uygun tedaviyi belirlemek için genel kontrol

Tedavi

Uzman hekimlerimiz ile tedavi süreci

Kontrol

Tedavi sonrası periyodik kontroller

Hakkımızda