Güneşli Denthouse Ana sayfa

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Denthouse

Randevu Formu

YURT DIŞINDAN NASIL GELİRİM?

Tedaviye Nasıl Başlanır ?

Sağlık danışmanlarımız ile yazılı, sesli yada görüntülü arama ile iletişime geçin, muayene ve tedavi planınız hakkında bilgi alın.

Seyahatinizi Planlayalım

Seyahatinizi ve konaklamanızı ücretsiz sağlık danışmanlarımız ile planlayın, İstanbul da kendinizi özel hissedin.

Tedavinizi Gerçekleştirelim

Modern, hijyenik ve uygun fiyata son teknolojiler ile donatılmış kliniğimizde tedavi hizmeti alın.

Gülümsemeniz, sağlığınız ve özgüveniniz için önemli bir unsurdur. Dişlerinizin sağlıklı, beyaz ve güzel görünmesi, mutlu ve sağlıklı bir yaşam sürmenizin temel taşlarından biridir. Güzel ve estetik bir gülümseme, özgüveninizi artırır ve sosyal ilişkilerinizde önemli bir rol oynar. Diş kliniğimizde estetik diş hizmetleri sunarak size mükemmel bir gülümseme kazandırmayı hedefliyoruz. Diş beyazlatma, porselen kaplama, diş dolgusu, zirkonyum kaplama gibi işlemlerle dişlerinizin doğal ve sağlıklı görünmesini sağlıyoruz.

MECİDİYEKÖY

DENTHOUSE

 Mecidiyeköy Mah. Kervan Geçmez Sk. Osmankeçeli İş Merkezi No:3 K.2 Mecidiyeköy Şişli – İSTANBUL

444 8 117

info@denthouse.com.tr

GÜNEŞLİ

DENTHOUSE

Hürriyet, Atatürk Cd. 9/A, 34200  Güneşli-Bağcılar – İSTANBUL

0212 630 57 57

infogunesli@denthouse.com.tr

ROTTERDAM

DENTHOUSE

Mijnsherenplein 14 3081CN Rotterdam

+31 6 21941295

info@denthouse.com.tr

GÜNEŞLİ

DENTHOUSE

Hürriyet, Atatürk Cd. 9/A, 34200  Güneşli-Bağcılar – İSTANBUL

0212 630 57 57

infogunesli@denthouse.com.tr

HEKİMLERİMİZ

Dt. Sadullah DAŞTAN

Dr. Osman ÖZTÜRK

Dt. Ekrem MUTLUER

Dt. Gülnur KAPLAN

Dt. Behlül KAPLAN

Dt. Merve TİMİRLİ

Dt. Enes Osman ÇELİK

Dt. Muhammed Kerem IŞIKHAN

Dr. Osman ÖZTÜRK

Dt. Melisa Yağmur ÇİFÇİ

Dt. Enes ŞİMŞEK

Dt. Aysun KÖYLÜ

DENTHOUSE İLE HAYATA GÜLÜMSEYENLER

Videoyu oynat
Videoyu oynat
Videoyu oynat
1 yıl önce 20 lik gömülü dişimde kist ve azı dişimdeki dolgu ve kanal tedavisinin artık kırılıp kullanılamayacak duruma gelmesi üzerine araştırmalarım sonucu kliniği buldum. Başka doktorların 2 saat sürer dediği 2 operasyonu Osman Bey yarım saat 45 dakika gibi bir sürede aynı anda tertemiz bitirdi. Gayet kibar bir yaklaşımı vardı. Aynı operasyonda hem kist alındı hem farklı bir dişim çekilip implant yapıldı. 3 ay kadar sonra implantın üst kısmı için gittiğimde Behlül Bey ilgilendi. Çok titiz bir şekilde ölçilerimi aldı. Kendi dişimden bile iyi olduğunu söylesem yeridir. İki doktora da teşekkür ediyorum:) Ayrıca randevu,hijyen ,hastayı bilgilendirme vs.konularında çok profesyonel bir klinik. (Ayrıca bu tarz cerrahi müdahalelerde sonrasında yanağınız 5 katı kadar şişebiliyor 🙃🙃 ama 5 gün sonra yavaş yavaş inip eski haline dönüyor)
damla basturk
damla basturk
2023-12-22
Öncelikle iletişimleri çok iyi. Tedavide uyguladıkları teknolojik ekipmanları çok beğendim. Hekimim Enes Bey iyi bir hekim ve iletişimi de çok iyi. Enes Beye tedavim için çok teşekkür ediyorum. Daha zor ve uzun bir tedavi beklerken, sunduğu alternatif tedavi sayesinde kısa sürede tedavimi bitirdi.
Sedat Demirci
Sedat Demirci
2023-12-07
Annemin tedavisi için Hollanda'dan geldik ve Busra Hanım ile Kerem Hocamızdan çok memnun kaldık. İkisi de son derece ilgili ve profesyonel hekimler. Bizimle ilgilendikleri süreç boyunca ellerinden gelenin en iyisini yaparak memnuniyetimizi sağladılar. Ayrıca, tüm çalışanlar güler yüzlü ve samimi bir ortam oluşturuyor. Kesinlikle tavsiye ederim. Teşekkür ederiz Busra Hanim ve Kerem Hocam!
Hilal
Hilal
2023-11-17
Geachte mensen, mijn naam is abdehafid Jerrayi. Ik heb mijn behandeling gekozen voor de Denthouse aangezien zij ook naar nederland komen voor nabehandeling. Behandeling is prima pijnloos veropen. Graag wil ik Busra en Ola bedanken voor de steun bij de behandeling. De artsen die mij hebben behandeld zijn Osman en Ekrem. Graag bedank ik zij echt diep vanuit mijn hart aangezien ik een moeilijke behandeling moest ondergaan. Implantaat voortand en twee bruggen inclusief lamina veneers behandeling.
abdelhafid jerrayi
abdelhafid jerrayi
2023-11-17
Büşra hanim ve bütün Dentahouse ekibine teşekkürlerimi iletiyorum.
Htc Unlu
Htc Unlu
2023-11-17
Çok güzel ve olumlu
Serdar Sirvan
Serdar Sirvan
2023-11-16
harika
sude uckun
sude uckun
2023-11-16

HABERLER / MEDYA

HOLLYWOOD SMİLE

Gülümsemeniz, sizin sağlığınızın ve özgüveninizin bir yansımasıdır. Hollywood yıldızlarının parlak ve kusursuz gülüşleri, herkesin hayalini süsler. Şimdi ise hayalinizi gerçekleştirmenin zamanı geldi! Denthouse ile Hollywood Smile’e ulaşabilir, unutulmaz bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz.

Dişlerinizin görünümü, estetik açıdan önemli olmasının yanı sıra genel sağlığınız için de büyük bir öneme sahiptir. Denthouse uzman diş hekimleri ve son teknoloji ekipmanları ile size en uygun tedavi planını sunar. 

Hollywood Smile, kişiselleştirilmiş bir diş tedavi yöntemidir. Dişlerin renginden şekline, düzensizliklerden diş eti sorunlarına kadar birçok farklı konuyu kapsar.

Bu süreçte Denthouse diş hekimleri size özgü çözümleri sunarak doğal ve kusursuz bir gülümseme elde etmenizi sağlar. Beyazlatma, porselen veneerler, diş implantları gibi çeşitli tedavi seçenekleri kullanılarak size en uygun olanı belirlenir.

Denthouse, sadece tedavileriyle değil aynı zamanda hasta deneyimiyle de fark yaratır. Sıcak bir karşılama, rahat bir bekleme alanı ve güler yüzlü personel, tedavinizin her aşamasında kendinizi rahat hissetmenizi sağlar. Ayrıca, modern diş klinikleri, randevu planlamanızı kolaylaştıran çevrimiçi rezervasyon sistemleri size zaman kazandırır.

Randevu Formu

ANLAŞMALI KURUMLARLanguage