Merhaba Ben

Dt. Osman ÖZTÜRK

Denthouse diş kliniğinin Periodontoloji ve İmplantoloji Uzmanı ve kurucu ortağıyım.

Uzm. Dr. Osman Öztürk 1990 yılında Mersin/Tarsus’ta doğmuştur. İlk, orta ve lise öğrenimini Mersin’de tamamladıktan sonra 2008 yılında Hacettepe Diş Hekimliği fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır. 2019 yılında ” diş eti çekilmelerinin tedavisinde, titanyum trombositten zengin (t-prf) ve bağ dokusu greftinin klinik etkinliklerinin karşılaştırılması ” adlı tezini vererek diş eti hastalıkları ve implantoloji uzmanı unvanı almıştır. aynı yıl Nişantaşı/İstanbul’da kendi özel muayenehanesini kurarak butik tedavi hizmeti sunmuştur.

2020 yılında ise diş hekimi Sadullah Daştan ile beraber pandemi döneminde artan steril, kurumsal ve multidisipliner bir ağız ve diş sağlığı hizmeti vermek ve global bir sağlık markası yaratmak amacıyla Denthouse ağız ve diş sağlığı merkezini satın almıştır. Bu amaçla, İstanbul’un yanında bodrum ve Hollanda’da poliklinik kurarak, yurtiçi ve yurtdışı büyüme atılımlarını hızlandırmıştır.

Uzmanlık eğitimi süresince oral cerrahi ve dental implantoloji ile alakalı ihtisas fakültesinde klinik vaka ve tecrübelerinin yanında, yurtiçi ve yurtdışı kongre, seminer ve klinik vaka çalışmalarında bulunarak mesleki bilgi ve deneyimini arttırmaktadır. Şu anda da denthouse diş kliniklerinin İstanbul ve Bodrum/Muğla’daki merkezlerinde, yoğun olarak dental implantoloji ve periodontojinin yanında, gülüş tasarımı,pembe estetik ve botoks hastalarının tanı ve tedavisi üzerine çalışmaktadır.

TEDAVİLER

İmplant Cerrahisi

İmplantlar, dişlerini kaybeden hastaların çene kemiği içinde operasyonla yerleştirilen . . .

Hollywood Smile

Dişlerin belli bir ölçek de küçültülerek üzerine kaplama dişlerin yerleştirilmesi . . .

Periodontoloji- Diş Eti Tedavileri

Bu hastalıklar erken dönemde teşhis edildiklerinde kolay ve başarılı bir şekilde . . .

Cerrahi Uygulamalar

Normal diş çekimleri, gömük yirmi yaş ve diğer gömülü dişlerin çekimi, kök uçlarında . . .Language